Двадцятка найкращих станцює у вогні і влаштує танцювальний марафон

Танцюють всі 9

Минулого тижня двадцятку найсильніших шостого сезону проекту «Танцюють всі!» залишили Сергій Авакян та Уляна Головий – вони добре зарекомендували себе під час попередніх етапів, проте не змогли відстояти своє життя на проекті у номінації. Цього разу танцюристів чекає ще більше складних випробувань, в яких їм належить проявити не тільки ідеальну техніку, а й уміння розбиратися у людях, а також безстрашність перед вогнем і зміями… Не пропустіть новий випуск шоу «Танцюють всі!» вже сьогодні (15 листопада) о 20:00 в ефірі каналу СТБ!

Кажуть, вогонь – з тих речей, на які можна дивитися вічно. Ну, а від танцю у вогні просто неможливо відірвати очей! Сьогодні хлопцям належить виконати вальс у вогняної стихії. Додатковою родзинкою випробування стане можливість дівчат вибирати собі давно бажаних партнерів – звісно, це додасть парному танцю ще більше пристрасті! Але чи зможуть учасники побороти страх вогню і вийти з цього небезпечного танцю живими і здоровими?

У двадцятці найсильніших поганих танцюристів немає, бо всі вони пройшли складний кастинг. Але хто з них настільки ж хороший в акторській майстерності, як і в пластиці тіла? Відповідь на це питання дасть сольне випробування. Кожному танцюристу жеребом буде визначено якась людська якість, після чого йому належить втілити її у танці таким чином, щоб члени журі змогли вгадати, що саме їм показують. Для кого перевірка на рівень акторської майстерності виявиться провалом? Хто у 20-ці краде хореографію, а хто справляється з випробуванням тільки завдяки допомозі друзів серед танцюристів? Вас чекають дуже несподівані повороти у цьому випробуванні…

Командним випробуванням цього тижня буде танцювальний марафон: хлопці проти дівчат. Бажаючи перемогти в азартній битві на витривалість, учасники не погребують й дуже відвертими прийомами. Хто переможе і хто програє? Про це і про те, як номінанти тижня будуть освоювати східний танець зі зміями, ви дізнаєтеся вже сьогодні (15 листопада) о 20:00 в новому випуску шоу «Танцюють всі! – 6 » на СТБ!