АНОНС: Суперфіналіст «​​Танцюють всі! -5» Діма Чопенко знову вийде на танцювальну сцену

Танцюють всі 9

Цієї п’ятниці, 5 вересня, в 20:00 самий танцювальний проект країни продовжить пошук талантів. Вперше кастинг пройде в скарбниці української культури – Полтаві. У кого хотіла повчитися Тетяна Денисова? Хто з учасників доведе Лілію Ребрик на інтерв’ю? Дізнаємося вже зовсім скоро.

Цього разу спробувати свої сили приїхала партнерка переможця минулого сезону – Вови Ракова Діана Чернишова, яка приїхала з Євпаторії до Києва, щоб повторити його шлях.
Підкорювати сцену «Танцюють всі!” Також завітала Ліка Стіч. В 26 років дівчина стала однією з найвідоміших танцівниць в стилі «вог». На її майстер-класи збираються повні зали охочих навчитися у неї істинної грації, стилю і краси. На проект Ліка приїхала за перемогою і налаштована боротися до кінця.
З Казахстану в Полтаву приїхав Микола Черніков – один з найталановитіших бі-боїв, що вражають своєю технікою. Його вміння вразили навіть сувору Тетяну Денисову, яка попросила учасника провести пару уроків для її сина.

А Юрій Пікула здивує не тільки емоційністю і своїм виступом, а й поставить рекорд по тривалості спілкування на сцені.

Також на проект повернеться суперфіналіст п’ятого сезону Дмитро Чопенко. Навіщо? Дивіться в цю п’ятницю, о 20.00 на телеканалі СТБ!