Кращі друзі прийшли змагатися один з одним на танцювальне шоу

Танцюють всі 9

На полтавський кастинг «Танцюють всі» Прийшли Дмитро Шміговскій і Владислав Детюченко – хлопці дружать вже 14 років і разом пройшли крізь «вогонь і воду». На танцювальному проекті вони вирішили з’ясувати, хто ж з них танцює краще?

Друзі «не розлий вода» – одного разу Діма навіть врятував життя Владу, коли той мало не потрапив під машину – на сцені перетворюються на непримиренних конкурентів. Не стала винятком і сцена полтавського кастингу сьомого сезону проекту «Танцюють всі».

Першим виступив Діма і представив номер про душу, на якийсь час розлучитися з тілом. Судді високо оцінили режисерську задумку Діми, а так же відзначили оригінальність трюків, які він використовував у своєму танці. Покритикувавши недостатню артистичність хлопця, судді, проте, дали йому квиток в сотню.

Виступаючи другим, Влад помітно хвилювався. Його номер, що складається з найскладніших акробатичних елементів, судді розкритикували за недолік танцювальної лексики. А Раду Поклітару вирішив випробувати дружбу хлопців:

«Найважче в дружбі – це не вміти допомогти в горі, а вміти радіти радості одного. Чи зможеш ти радіти так само яскраво того, що Дмитро пройшов у сотню, якщо сам не пройдеш? »

Що відповів Влад дивіться у відео: