АНОНС: На кастингу в Харкові бабусі станцюють брейк-данс

Танцюють всі 9

У п’ятницю, 3 жовтня в ефір вийде кастинг в танцювальній столиці України – Харкові. Учасники саме цього міста запам’ятаються суддям і глядачам завдяки своїм дивовижним талантам і унікальним образам.

Вперше за кілька сезонів судді визнають новий стиль в хореографії. Проста студентка хореографічного коледжу представить свій власний стиль танцю генезис. Виступ Марини Мазепи занурить суддівську четвірку і глядачів у стан гіпнозу.

Так само на кастингу виступить сама шокуюча брейкерских команда за всю історію проекту. «Hot Unity» – команда бабусь, танцюючих брейкданс. Костянтин Томільченко буде аплодувати їм стоячи.

Покаже свій талант Тодда Іраклі самий гнучкий учасник, в чиїх силах зламати уявлення про людські можливості.

А Дана Стребкова – покаже на сцені проекту заворожливий східний танець під живу музику: ритми барабанів у виконанні справжнього бедуїнського шамана змусять серця глядачів битися швидше.

Марина Солодущенко дівчина, що володіє унікальною здатністю отримувати від чоловіків все, чого забажає випробує свій дар на одному з суддів проекту.

А Барвінська Катерина повернеться на проект. Торік їй не вистачило всього одного кроку, щоб оказатся в двадцятці кращих. Судді пророкували їй запаморочливий успіх, якщо вона повернеться більш сильною і досвідченою. Але замість того, щоб готуватися до проекту, Катя була змушена боротися за своє життя. Через важку хворобу вона півроку провела в лікарні. І лише за місяць до кастингу змогла повернутися в танцювальний зал. Чи вистачило їй часу і сил, щоб не дивлячись ні на що втілити свою мрію?

Дивіться в цієї п’ятниці о 20:00 на телеканалі СТБ!