АНОНС: Зірка американського фільму «Крок вперед» приїде підкорювати проект

Танцюють всі 9

10 жовтня, в 20:00 в ефір вийде донецький кастинг проекту «Танцюють всі!»  Незважаючи на всі перешкоди, танцюристи приїдуть за своєю мрією і зворушать суддів своїми незвичайними історіями, про які розкажуть в танці.

Свій талант продемонструє Жан Воїнів – зірка культового американського фільму «Крок вперед». Танцюрист прилетить з Лос-Анджелеса, щоб виконати свою давню мрію і вийти на сцену проекту.

 

Вперше в історії шоу на сцені «Танцюють всі!» виступить африканець з українською душею. Клєв Нітумбі стане справжньою родзинкою кастингу і зачарує строгу четвірку суддів.

 

Після зупинки серця 42-річний Дмитро Ламанов відкрив у собі танцювальний талант. Його виступ повалить всіх в шок, але Раду Поклітару буде аплодувати Дмитру стоячи!

 

Так само на кастингу виступить справжня зірка шоу-бізнесу – колишня учасниця популярної групи «Шпилька» Марта Бріжан завжди мріяла стати професійною танцівницею і тепер, завдяки участі в проекті, сподівається виконати свою мрію.

 

Історія наступній учасниці Марьям Аль Хасан торкнула всю знімальну групу. Все життя дівчина провела в Сирії, саме там, в хореографічному залі, вона зустріла свого чоловіка. Молоді люди готувалися до весілля, але щасливе майбутнє пари перекреслила війна. У пошуках порятунку вони спробували виїхати на батьківщину Марьям – в Україну, але з Сирії випустили тільки її. Ось уже півтора року вони не бачили один одного. Свій танець на кастингу Марьям присвятила улюбленій людині.

 

Самий зворушливий кастинг сезону – дивіться цієї п’ятниці на телеканалі СТБ, в 20:00!