Голлівудський актор підкорив зал донецького кастингу

Танцюють всі 9

18-річний Жан Войнов народився і виріс в Бішкеку і тільки завдяки власному таланту в такому юному віці встиг добитися визнання за океаном.

Заради кастингу Жан Войнов прилетів з Лос-Анджелеса. Після успіху в третій частині відомого фільму «Крок вперед» Америка прийняла юного танцюриста з розпростертими обіймами. Режисер фільму виклав на Facebook запис танцю Жана зі своїм коментарем: «Переглядаю і не можу зупинитися!». Після цього хлопця запросили на кастинг. З того часу Жан пройшов прослуховування в трупу «Cirque du soleil» і свою улюблену справу перетворив на професію. За такими гучними успіхами Жан не забув про свою стару мрію – пару років тому він дізнався про проект «Танцюють всі!” І тоді ж хлопець загорівся ідеєю взяти участь у ньому.

«Жан, в такому молодому віці у тебе такий багатий танцювальний досвід, стільки фестивалів, на яких ти перемагав, будь танцюрист міг би тобі позаздрити. Ти знаєш, твоє сьогоднішній виступ дає право поборотися, а може бути виграти і це шоу », – похвалив соло Жана Костянтин Томільченко, простягаючи йому квиток в сотню.

Дивіться виступ Жана прямо зараз: