Учасниця кастингу мріє потрапити в балетну трупу Раду Поклітару

Танцюють всі 9

Наталія Смирнова з дитинства мріяла стати балериною і все життя наполегливо йшла до своєї мети. На жаль, далеко не всі її мрії збулися. У класичному балеті Наталі не знайшла себе і тепер сподівається танцювати сучасний репертуар у складі знаменитої трупи Раду Поклітару.

Вроджених даних у дівчини немає, а в класичному балеті це практично вирок. Завдяки своєму вражаючому працьовитості та цілеспрямованості дівчина стала кращою студенткою в хореографічному училищі. Отримавши червоний диплом, Наталі була впевнена, що тепер-то її мрія виповнитися і вона буде танцювати в театрі. Але на прослуховуванні їй відмовили. Після цього вона була готова відмовитися від танцювальної кар’єри. Все змінилося, коли Наталі побачила постановку Раду Поклітару. В той момент у дівчини з’явилася нова мрія – танцювати в його трупі, працювати з коханим хореографом і збирати повні зали глядачів. Саме тому Наталі прийшла на донецький кастинг, адже для неї це можливість заявити про себе.

«Наташа, я бачу прекрасну технічну базу. Видно, що ви провели час в училище не дарма. Але не буває і без ложки дьогтю, я прекрасно розумію, що привело вас в сучасний танець. Ви явно не класична балерина »- зауважив Раду Поклітару після її виступу.

Чи погодився Раду попрацювати з Наталі? Дивіться у відео: