АНОНС: В цю п’ятницю стануть відомі імена фінальної двадцятки!

Танцюють всі 9

Найбільш напружений та відповідальний тиждень у житті кращих танцюристів країни досягне своєї критичної точки. Незабутні емоції, вражаючі постановки, сюрпризи і відкриття, яких не було в жодному сезоні, нікого не залишать байдужими!

Фінальна хореографія від гуру модерну Раду Поклітару обернеться шокуючим випробуванням, як для учасників, так і для суддів. Танцюристи в спеціальних закритих костюмах, в яких неможливо впізнати, хто під ним ховається, повинні будуть з максимальною точністю показати хореографію в стилі «модерн». Також, виключно пластикою тіла, вони виконають акторську задачу, яку перед ними поставить хореограф. В цьому випробуванні не буде ніяких поблажок, і виїхати на колишніх заслуги буде просто неможливо – судді винесуть свої вердикти, не знаючи, хто з учасників стоїть перед ними. Тільки талант, універсальність і майстерність дозволять танцюристам продовжити боротьбу за місце в фіналі.

Звична нічна хореографія в сьомому сезоні стане найбільш видовищним шоу. Утомлені, після п’яти виснажливих днів випробувань, танцюристи матимуть зробити неймовірне – сім груп, сім всесвітньо відомих мюзиклів і тільки одна ніч, щоб колоективними зусиллями, забувши про конкуренцію, поставити загальні номера за мотивами світових хітів.

Танцюватиме за життя кожний. З останніх сил вони виходитимуть на сцену, адже на кону місце в фіналі.

Хто з фаворитів проекту провалить найвідповідальніше випробування? Чий загальний номер стане повним провалом, а яка постановка стане сенсацією гідної бродвейських театрів?

Не пропустіть, адже вже в цю п’ятницю, 31 жовтня, в 20:00 будуть визначені двадцять кращих танцюристів сьомого сезону!