Проект покинув Сергій Осірний

Танцюють всі 9

Минулого тижня шоу покинув Сергій Осірний. Два тижні поспіль учасник потрапляв у номінацію, але вдруге йому не вдалося своїм соло зберегти свою «життя» на проекті. Тим не менш, Сергій встиг розкрити і показати свій талант.

Сергій з першого сезону стежив за проектом, чекаючи 18 років, щоб теж вийти на сцену. З п’ятого сезону Сергій пробував свої сили, але раз за разом чув від суддів «ні». До сьомого сезону хлопець уже був готовий здатися, але його друг – переможець третього сезону шоу Саша Геращенко переконав його спробувати ще раз і цілий рік займався з ним. На полтавському кастингу Сергій показав абсолютно новий танцювальний рівень у своєму соло.

[/ video]

Після всіх випробувань тренувального табору Сергій ще поліпшив свою техніку. У фінальному соло він показав все, чого навчився за час табору і продемонстрував, наскільки важливий для нього проект, якому він присвятив три роки.

[/ video]

На першому тижні випробувань Сергій потрапив у номінацію після самого романтичного випробування всіх сезонів. Сергій і його близька подруга на проекті Катя Барвінська на думку суддів не впоралися із завданням і були змушені боротися за своє життя.

[/ video]

Соло за життя так само було ускладнено в цьому сезоні. Номінанти не тільки освоювали зовсім новий для себе стиль «пол-денс», а й танцювали на тумбі, посипаної зофобусамі – нешкідливими, але малоприємними личинками.

[/ video]

Другий раз Сергій знову потрапив у номінацію після парного танцю. На цей раз його партнеркою стала Юліана Дяків. Їх завданням стала контактна імпровізація. Випробування ускладнилося тим, що танцювали пари в непроглядній темряві і партнери, перед входом в кімнату, не бачили один одного і напевно не знали, з ким будуть танцювати. Судді знову оцінили дуетний танець Сергія, як не найвдаліший.

[/ video]

Завданням для номінантів цього разу став танець в парі з народною зіркою. Сергій боровся за «життя» на проекті в парі з Христиною Кошенко. Дівчина стала зіркою одеського кастингу, але дует з Сергієм їй явно давався нелегко. Як не намагався хлопець навчити Христину танцювати, вдавалося йому це важко.

[/ video]

Чи згодні ви з рішенням суддів?