П’ять кращих виступів Марти Бріжан

Танцюють всі 9

Минулої п’ятниці шоу довелося попрощатися з яскравою учасницею сьомого сезону Мартою Бріжан. І хоча дівчині не вдалося перемогти на проекті, харизматична і яскрава танцівниця залишила помітний слід в історії проекту.

На проект Марта потрапила на донецькому кастингу. У минулому учасниця популярної поп-групи «Шпильки», Марта давно зрозуміла, що хоче реалізуватися в першу чергу, як танцівниця. Саме бажання випробувати себе у танці привело її на проект.

[/ video]
У тренувальному таборі дівчина встигла проявити себе. У перший же день саме Марта і Борис Шипулін представляли хореографію Тетяни Денисової. Емоційно непроста постановка про останні хвилини життя засудженого до смертної кари в їх виконанні виглядала особливо глибоко. Обидва танцюристи танцювали в рідному стилі і змогли більше уваги приділити емоційної наповненості танцю.

[/ video]
Не менш яскравим став дует Марти та Віталія Новикова. У парі хлопці виконали джаз від переможця і суперфіналістки минулого сезону Вови Ракова та Яни Заєць. При цьому Марта і Віталій встигли не тільки відпрацювати рухи, які бачили у виконанні хореографів всього раз, але й придумати власну історію для цього танцю.

[/ video]
Однією з найяскравіших хореографій тренувального табору стала постановка «Король Лев». Марта, Анна Левченко, Олена Білоконь, Борис Шипулін, Олег Татаринов і Діма Масленников за ніч поставили справжній танцювальний шедевр.

[/ video]
Серед двадцяти двох кращих танцюристів сьомого сезону Марта так само не загубилася. На самому романтичному випробуванні семи сезонів хореографія Марти і Мішеля Тіньо стала однією з найяскравіших. Всього за ніч танцюристи встигли підготувати талановитий номер, який отримав гарні відгуки суддів.

[/ video]
На жаль, минулого тижня Марта не впоралася з танцем-перевтіленням і потрапила в номінацію, де її дует з Василем Гуляницьким не зміг зберегти її «життя» на проекті.

Чи згодні ви з рішенням суддів?