Учасники подолали чотиригодинний безупинний танцювальний марафон

Танцюють всі 9

Наступне завдання стало серйозним випробуванням для витривалості танцюристів. Кожні півгодини у них була всього одна хвилина для відновлення сил у багатогодинному танцювальному марафоні.

У цьому випробуванні дівчата тягнули конверти з іменами своїх партнерів на наступні кілька годин безперервного танцювального забігу. Кожна дівчина мріяла витягнути ім’я саме того партнера, в чиїх силах вона була впевнена на сто відсотків, адже пара, яка впоралася б з цим випробуванням відразу ж отримувала право потрапити до фіналу на прямі ефіри.

На початку випробування пари нераціонально витрачали занадто багато сил, які не встигали поповнити всього за хвилинну перерву і вже в наступні півгодини танцюристам стало набагато складніше справлятися з втомою. До третьої години перенапруження дало про себе знати і учасникам знадобилася професійна допомога лікарів, які чергували біля сцени. Всього три пари боролися за головний приз випробування. Віталій Новіков і Надя Апполонова першими здалися в цьому фінальному забігу, отримавши заслужене третє місце. А Мішель Тіньо в парі з Катею Клішиної та Ілля Падзіна з Анею Ніколенко до останнього боролися за право вийти у прямі ефіри.

Під кінець танцювального марафону не витримали судді, попросивши зупинити це випробування. На їхню думку в цьому випробуванні перемогла пара Ілля Падзіна і Аня Ніколенко. Саме цих танцюристiв ми точно побачимо в прямих ефірах.

Мішель і Катя так само не залишилися без спеціального призу. Після першого випробування Мішель потрапив у номінацію, Катя ж стала номінанткой через рішення жіночої команди в другому випробуванні. Рішенням суддів обидва танцюриста довели своє право продовжувати брати участь у проекті і звільнялися від необхідності танцювати соло за життя.

Кого підвели сили на цьому випробуванні? А хто боровся за своє життя на проекті? Дивіться у відео:

[/ video]