Минулого тижня проект залишив Саша Альшанов

Танцюють всі 9

Своєю прямолінійністю Саша викликав суперечливі емоції у інших танцюристів двадцятки. Але своїм безумовним ростом на проекті Саша однозначно викликав повагу і у суддів, і у своїх конкурентів.

Саша танцюрист-самоучка. Простий хлопець з Горлівки самостійно по відеозаписах кращих танцюристів світу вчився танцювати. Незважаючи на брак досвіду і техніки, Саша не побоявся прийти на кастинг і показати своє соло. І хоча відразу в сотню хлопець не потрапив, він однозначно прийняв правильне рішення.

[/ video]

Наймолодший хлопець у двадцятці своєю самовпевненістю не раз виводив з себе інших учасників. Особливо важко Саші було шукати спільну мову з партнерками в дуетних постановках. Тим не менш, безумовний талант і вміння вчитися з неймовірною швидкістю не раз рятували хлопця. Незважаючи на всі розбіжності в парі з Надею Апполонова Саша зумів поставити хороший і сильний танець про кохання.

[/ video]
Не тільки дівчатам було непросто знайти спільну мову з Сашком – хлопцям так само був потрібен час, щоб оцінити і зрозуміти Альшанова. А Саша, в свою чергу, чітко помічав особливості характеру і танцю своїх суперників. Спостережливість допомогла йому в завданні по «обміну тілами». Сашко мав показати Назара Грабара, який дуже скептично поставився до спроб Саші його станцювати. Тим не менше, коли Саша вийшов на сцену і показав своє соло, Назару довелося вибачитися перед ним за всі свої ущипливі слова.

[/ video]
З кожним разом Саша демонстрував все нові грані своїх можливостей. Всупереч всім прогнозам і побоюванням його партнерки Ані Ніколенко, Саша гідно впорався і з танго від Влада Ями. Пара не тільки втрималася на 80-сантіметрровом помості, але й отримала чесно заслужене право йти далі, минаючи номінацію.

[/ video]

На жаль, важка ситуація в рідному краї хлопця вплинула на його бойовий настрій. Сам Сашко так само погодився з тим, що його чекає ще довгий шлях навчання танцям. Але своєю щирістю, самобутнім талантом і величезним бажанням танцювати Саша надовго запам’ятається суддям і глядачам як один з найбільш яскравих і цікавих танцюристів сьомого сезону.