Мішель Тіньо: «Моя участь у шоу була передбачена зазделегідь»

Танцюють всі 9

Мішель талановитий бразильський танцюрист і тренер. У 15 років він покинув рідну домівку, щоб професійно займатися танцями і вчитися у кращих танцюристів світу. За цей час він встиг попрацювати з хореографами Майкла Джексона, Мадонни, Кріса Брауна. Сьогодні Мішель професійний танцюрист, затребуваний хореограф і компетентний суддя великих танцювальних змагань. А на сьомий сезон проекту «Танцюють всі!» Бразильця, за його словами, привела доля.

Чому ти вирішив брати участь у цьому проекті?

В першу чергу, тому що раніше я ніколи не брав участь в подібних проектах. Я вважаю, що це був знак
мені. Я знав, що відбиратися будуть учасники для кастингів української версії популярного танцювального шоу «So you think you can dance?», тому, не роздумуючи, відразу ж вирішив брати участь у ньому. Потім я приїхав в Україну і пройшов до сотні кращих танцюристів.

UQ9qLwT0pJM

У якому стилі ти танцюєш?

У цьому проекті від учасників вимагається бути універсальними і вміти танцювати в будь-якому стилі, але мої основні стилі афро-хаус, денс-хол, хіп-хоп, різні урбан-стилі.

Ти професійний танцюрист?

Так, більше того, танці – все моє життя! Мені дуже важливо брати участь у цьому шоу. Я тут не заради хобі, не заради якогось запасного варіанту, якщо не складеться кар’єра в іншій сфері. Я беру участь у цьому шоу, тому що в танці сенс мого життя.

z_414ca397

Що для тебе найскладніше на цьому проекті?

Іноді виникають проблеми в спілкуванні з оточуючими людьми, відбуваються якісь непорозуміння, тому що далеко не всі люди можуть вільно говорити по-англійськи, а я ще не настільки хороший в російській. Так що іноді у нас виникають проблеми в цьому плані. Крім цього у мене немає жодних проблем і ніяких складнощів. У сенсі, немає нічого несподіваного і непередбаченого. Я знав, що це змагання далеко не просте. У цьому його сенс, якби воно було простим, у чому б тоді був сенс у ньому участь?

[/ video]