АНОНС: В цю п’ятницю визначаться учасники прямих ефірів!

Танцюють всі 9

28 листопада захоплююча битва за право виступати в прямих ефірах досягне свого апогею. Учасники пройдуть фінальні випробування, завдяки яким визначиться десятка фіналістів. Саме ці танцюристи змагатимуться за голоси телеглядачів у прямих ефірах.

Судді розділять танцюристів на п’ять команд. Кожна команда повинна буде за одну ніч підготувати драматичну постановку. У цьому випробуванні братимуть участь тільки кращі з кращих, але хто зможе вразити всіх своєю креативністю та майстерністю? І хто вже після першого ж конкурсу завоює своє місце у фіналі?

За весь час випробувань учасники були відірвані від своїх близьких. Після довгої розлуки учасників чекають довгоочікувані зустрічі з близькими і рідними людьми. Сповіді кращих танцюристів країни в фінальних соло розтоплять навіть найсуворіші серця. Кому любимчики всієї країни присвятять свої фінальні виступи?

Вже в цю п’ятницю судді винесуть нелегке рішення і визначать, хто з танцюристів сьомого сезону гідний боротися за ваші голоси в прямих ефірах.

Дізнайтеся першими імена героїв сезону! У цю п’ятницю, 28 листопада о 20:00 на телеканалі СТБ.
[/ video]