Фіналісти доведуть свою універсальність, станцювавши в нерідних стилях

Танцюють всі 9

Вже сьогодні, 12 грудня, о 20:00 на телеканалі СТБ фіналісти сьомого сезону проекту «Танцюють всі!» Виступлять на другому прямому ефірі. Цього разу кожен з них намагатиметься довести свою універсальність і готовність танцювати в будь-якому стилі заради перемоги.

Тепер фіналістів залишилося десять і кожен день вони тренуються і повторюють свої постановки для другого прямого ефіру. Танцюристам є за що похвилюватися – якщо на першому ефірі нікому з учасників не довелося зіткнутися з абсолютно новими і незнайомими для себе стилям, то на цьому тижні їм довелося освоювати абсолютно незвичні для себе руху нерідних стилів.

Для другого прямого ефіру Наді Апполоновій доведеться вивчити швидкий і запальний латиноамериканський танець «ча-ча-ча», а бальниця Катя Клішина під керівництвом самого Раду Поклітару буде освоювати глибокий і метафоричний модерн.

«Мій рідний і найулюбленіший стиль – бальні танці, на другому місці, напевно, контемп, – зізналася Катя. – Хоча дуже часто бувають такі постановки та ідеї танцю, коли хочеться їх станцювати, незалежно від того, в якому стилі вони поставлені. Але моє серце належить все-таки бальних танців ».

Цього разу долю фіналістів оцінюватимуть тільки глядачі і якщо ви не хочете, щоб ваші улюбленці покинув проект на цьому ефірі, підтримайте їх своїми голосами!

Не пропустіть другий прямий ефір сьомого сезону в цю п’ятницю, о 20:00, на телеканалі СТБ!