Даніель заплакав на сцені через емоції, що переповнювали його

Танцюють всі 9

На другому прямому ефірі Даніель виконав постановку Тетяни Денисової в парі з її улюбленою ученицею Яною Заєць. Зал дуже тепло приймав черговий шедевр від судді проекту у виконанні цих двох чудових танцюристів.

Історія кохання бідного хлопця і багатої дівчини зворушила не тільки глядачів, а й самого Даніеля: «Я плакав, бо емоції переповнювали мене. Я насолоджувався кожною секундою на сцені. Мені дуже сподобалося працювати з Яною – вона неймовірна. І Тетяна була завжди дуже уважна до мене. Це був чудовий тиждень! »

0L2A0750

Даніель давно мріяв попрацювати з Тетяною: «Кожен рух в її хореографії несе певний сенс, у ньому закладена якась емоція. І це саме те, що я хочу робити на сцені – не просто виконувати набір рухів, а по-справжньому танцювати ».

За словами Даніеля, як і в будь-якій парі, у них з Яною виникали деякі непорозуміння і не все виходило зробити з першого разу. Але до подібних дрібниць робочого процесу італієць, як справжній професіонал, ставиться з розумінням і належним терпінням.

0L2A0776

Після їх виступу Раду Поклітару зізнався, що теж хотів би попрацювати з Даніелем. «Це просто неймовірно! – Говорив за лаштунками італієць, – Я був щасливий почути це від нього Я дуже-дуже щасливий на цьому проекті!»