Вперше в історії шоу діти боротимуться за перемогу нарівні з дорослими!

Танцюють всі 9

Вже завтра стартує восьмий сезон проекту «Танцюють всі!». Цього року правила змінилися, і нарівні з дорослими свою майстерність, талант і харизму продемонструють діти.

Пошук талантів шоу почне в Києві. І першим кине виклик долі найменший танцівник в історії шоу. 11-річний Арсеній доведе, що цього року дітей не варто недооцінювати.

Покаже, на що здатні діти, і 12-річна Вероніка Лук’яненко. Незважаючи на такий юний вік, дівчинка вже стала справжньою зіркою – знялася в декількох музичних кліпах, рекламі та в кіно. Більше того, Вероніка встигла попрацювати на одному знімальному майданчику з Лілією Ребрик, зігравши доньку її героїні. Вероніка не збирається здаватися і на нашому шоу, і перша змусить суддів піти проти старих правил.

Знову повернеться на сцену шоу і герой сьомого сезону. Ілля Мірошниченко торік пройшов у ТОП-40, але тоді судді вирішили, що йому не вистачило «чоловічого стрижня». У цьому сезоні Ілля знову повернувся на шоу і тепер зробить все, щоб пройти до кінця.

Свої сили на танцювальній сцені спробує і піаніст джаз-бенду. Крім танцювальної майстерності музикант використовує всю свою чарівність, щоб отримати заповітний квиток в сотню.

А також на головній танцювальній сцені країни вперше в баттле зійдуться батько і син. Хто з них пройде далі?

Дивіться вже завтра, 28 серпня, о 20:00 на телеканалі СТБ!