Танець учасниці назвали «П’ятдесят відтінків сірого»

Танцюють всі 9

Минулий випуск «Танцюють всі!» продовжує дивувати! Дар’я Годіна звикла чути компліменти від чоловіків і досягати всього за допомогою зовнішності. «Мені часто говорять компліменти про фігуру, що я гарна», – посміхається дівчина. Однак все це не те, чого хотілося б дівчині.

Бували випадки, коли вона проходила на танцювальному кастингу до наступного туру, навіть не показуючи хореографію. Такий стан речей ображає дівчину, адже вона вважає себе гарною танцівницею. Заради справедливої ​​оцінки Даша і прийшла на проект «Танцюють всі!». На сцені учасниця ледве стримувала істерику, адже її мрія збулася: вона станцювала на найбільшій танцювальній сцені країни.

Після виступу вона почула такі слова від Тетяни Денисової: «Дуже гарне обличчя, а в іншому ми прозвали твій танець «П’ятдесят відтінків сірого»». За словами судді, для того, щоб потрапити далі в шоу, їй доведеться виривати зубами своє місце на вечірній хореографії.

Після випробування слово знову взяла Тетяна. Вона сказала: «Ти жіночна, сцена тебе любить, і тебе полюбила я», – після чого вручила дівчині квиток. З криками і сльозами Дар’я прийняла нагороду і побігла готуватися до нових завдань.

Чи був танець Дар’ї сірим, яким назвали його судді, оціни, подивившись ВІДЕО: