Учасниця зачарувала Дмитра Танковича своїм таємничим образом

Танцюють всі 9

Галина Когут вже брала участь у шоу «Танцюють всі!» минулого року. Як відомо, судді оцінюють таких дівчат та хлопців набагато суворіше, і дівчина не стала винятком. Для виступу на кастингу вона обрала містичний і таємничий образ панночки, який запаморочив Дмитру Танкович голову. «Відьма», – прошепотів ведучий, який піддався чарам Галі.

Костянтин Томільченко не зрозумів задумку хореографії, задавши риторичне запитання: «Щось придумала собі, про що цей танець?». Тетяна Денисова висловила дівчині свою думку про те, що їй потрібно виправити в танці, щоб досягти ідеального результату. Вона поцікавилася, як учасниця готувалася до кастингу. Влад Яма похвалив Галю за те, що вона спробувала себе в чомусь новому. Всі судді зазначили, що зараз Галя підготовлена ​​набагато краще, ніж минулого року.

Після суперечливих коментарів членів журі Галя Когут все ж отримала квиток до сотні кращих танцюристів України. Судді попередили дівчину, що будуть пильно за нею стежити, а вона, в свою чергу, повинна ще більше працювати над собою.

Дивись містичний номер Галі в образі панночки в ВІДЕО: