Підкорювати танцювальну сцену прийшла учасниця «Супермодель по-українськи»

Танцюють всі 9

Олена Радченко брала участь у проекті «Супермодель по-українськи» і заробила там скандальну репутацію. Вона вже на першому дефіле показала характер, не захотівши підкорятися правилам. «Дизайнер так бачить, і ти не можеш нічого говорити», – поскаржилася танцівниця. Дівчина пішла в першому ефірі, оскільки судді не захотіли миритися із вдачею Олени.

Елена Радченко

Коли учасниця танцювала, судді ділилися своїми враженнями. Влад Яма помітив у дівчини її особисті фішки, а Тетяна Денисова сказала: «Це незвичайний персонаж. Вона сексуальна і космічна». Костянтин Томільченко висловив свою думку: «Вона неотесана, але у неї є стан». На думку хореографа, потрібно було брати дівчину на хореографію.

На питання, чому вона вибрала такий незвичайний стиль танцю, Олена відповіла: «Я відчуваю музику і показую її. Це порив душі». Незважаючи на сумніви членів журі, Влад Яма озвучив рішення: «Цікаво було спостерігати за вашим танцем. Таку несхожість ми дуже цінуємо», – і вручив танцівниці заповітний квиток до сотні кращих танцюристів України.

Чому дівчина вирішила змінити один проект на інший, дізнайтеся у ВІДЕО: