Наймолодша учасниця проекту прокотилася на спині ведучого

Танцюють всі 9

На одеському кастингу шоу «Танцюють всі!» провідний за традицією знайомився з учасниками. Не став винятком і цей раз. Маленька дівчинка на ім’я Лера Сємка розповіла Дмитру Танковичу, що їй п’ять років, і вона буде показувати на сцені самбу і джайв. На питання, чи є у неї партнер, учасниця відповіла: «Є, його звати Діма. Він хороший, ми любимо один одного ». Після цього Лера попросила Дмитра Танковича покатати її на спині, а він не зміг відмовити учасниці.

Семка Валерия

Костянтин Томільченко весь танець дівчинки переглянув з посмішкою і в кінці сказав: «Я бачу в тобі майбутню чемпіонку, ти велика молодець. Тобі треба не зупинятися ». «Дуже добре виступила», – зазначила Тетяна Денисова. Вона запитала Леру, скільки вона готувалася, і зробила висновок, що номер був побудований на таланті. «Ти поки не готова боротися за перемогу. Тебе за лаштунками чекає велика черепаха, яка тебе привезла сюди – вона відвезе тебе додому », – попрощався з Лєрою Влад Яма.

Дмитро Танкович вже чекав на маленьку учасницю біля сцени і покатав дівчинку на спині ще раз, виконуючи обіцянку судді проекту.

Як наймолодша учасниця проекту завоювала серця суддів, дивіться у ВІДЕО: