Дует з 30-річною різницею у віці вразив суддів

Танцюють всі 9

Дніпропетровські танцюристи показали свій талант на кастингу шоу «Танцюють всі! -8». Найбільш нестандартний дует сезону, Ганна Китаєва і Микола Лебединський, прийшли на проект, щоб спробувати свої сили і справити ефект на суддів. Ганна розповіла, що в Одесі, де вони живуть, складно знайти хорошого партнера, і тому Микола там нарозхват. Всі звуть чоловіка «пусик» і мріють потанцювати з ним.

кастинг днепр1

Ганні 34 року, а її партнеру – 64. У пари в арсеналі є власний кліп, яким вони дуже пишаються. «Чого таланту пропадати», – ділиться своїми враженнями та емоціями дівчина. Влад Яма запитав у чоловіка, чи є у нього сім’я і чи не ревнує його дружина і діти до такої молодої партнерки. Микола відповів, що вони не тільки не мають нічого проти танців з Ганною, але і схвалюють його захоплення. «Я піду танцювати, і танцюю до третьої години ночі», – розповідає Микола.

Тетяна Денисова назвала виступ дуже дивним, а Влад Яма зазначив: «Вашого рівня не вистачить, щоб потрапити в сотню найкращих танцюристів. У вас є цілий рік, щоб зробити це краще і повернутися». Анна і Микола нітрохи не засмутилися, а навіть навпаки, щасливі й натхнені, пішли відточувати свій талант.

Як виступили незвичайні учасники, дивіться у ВІДЕО: