Дівчина з Індії приїхала на проект заради справедливої ​​оцінки її таланту

Танцюють всі 9

На талант-шоу «Танцюють всі!» приїжджали хлопці та дівчата із Сирії, Бразилії, Казахстану, Росії, Естонії, Латвії та інших країн світу. Всіх їх об’єднувало одне – любов до хореографії. Не змогла пройти повз найтанцювальніше шоу і учасниця з Індії, Світлана Туласі.

ou

Дівчина у рідній країні – справжня знаменитість. Вона дає сольні концерти, і її раді бачити на будь-якому святі країни. У Світлани дуже екзотична зовнішність, адже її тато родом з Індії, а мама – росіянка. «Я зовні не схожа на місцевих, вони навіть підходять і розглядають, чи правда у мене шкіра такого світлого кольору», – розповідає Світлана. Незважаючи на красу, танцівниця скромна і не любить, коли її оцінюють за зовнішністю. Заради справедливих коментарів з приводу її танцю вона і приїхала на проект.

Влад Яма попросив танцівницю розповісти, що значили жести в її танці. Дівчина пояснила, що вона танцювала про загравання між хлопцем і дівчиною на святі фарб. Суддя жартома сказав, що Світлана танцювала для Костянтина Томільченка, щоб він дав дівчині квиток до сотні. Після цього Влад додав, що у Костянтина немає для дівчини квитка, адже він є в нього. Дівчина з посмішкою забрала свою нагороду.

Про що ще жартували судді під час індійського танцю, дивіться тут: