Костянтину Томільченку не сподобався танець провідного соліста театру

Танцюють всі 9

На сцену «Танцюють всі!» приходили різні учасники, які танцювали в різних стилях, були різного віку, з різним досвідом та подачею. Віктор Томашек став першим провідним солістом театру, який прийшов на проект.

rtyu

Він розповів, що своїм приходом у шоу хлопець хотів привернути увагу матері, яка навіть не знає, що Віктор танцює і домігся успіхів у танцювальній кар’єрі. Учасник сподівався, що зможе нагадати їй про себе.

«Я жив з мамою, а вона грішила алкоголем. Мені було дуже соромно навіть друзів запросити на день народження. Я просив її не пити, але я їй був не потрібен», – розповів Віктор. Хлопець впевнений, що вона навіть не уявляє, що він тепер соліст у театрі. На сцені учасник виконав варіацію Філіпа з балету «Полум’я Парижа».

«Це божественно, які прекрасні ноги», – милувалася Тетяна Денисова під час танцю учасника, але Костянтин Томільченко залишився незадоволений. Він порівняв хлопця з Михайлом Баришниковим не на користь Віктора. «Мене не влаштовують емоції і подача. Де полум’я? »- запитував суддя. Щоб довести, що характер у нього є, хлопець виконав танцювальну партію ще раз і після цього отримав свій квиток у сотню.

Що Костянтину Томільченко не сподобалося в танці Віктора, дізнайтеся тут: