Суддя стоячи вручив квиток танцівниці з Донецька

Танцюють всі 9

Незважаючи на складну ситуацію в країні, на сцену найтанцювальнішого проекту України приїжджало багато танцівників з Донецька і області. Любов цих хлопців та дівчат до хореографії та мистецтва перевершувала страх і боязнь неприємностей. Однією з таких відчайдушних танцюристів стала Вікторія Філіппова. Багато часу дівчина витрачає не тільки на особистий розвиток, а й на те, щоб навчити танцювати дітей.

fj

«Дуже багато дітей приходили з інших танцювальних центрів, тому що їх тренери виїхали. Ми танцювали, коли було чути свист снарядів, і було шкода дітей. У душі дуже страшно, але починаєш дітей заспокоювати. Намагаюся плакати так, щоб цього ніхто не бачив», – розповідає дівчина. На питання Влада Ями, чи вдається їм тренуватися, дівчина ледве стримала сльози: «Коли все тихо, танцюємо».

Читайте також: Костянтину Томільченко не сподобався танець провідного соліста театру

Костянтин Томільчеко був під враженням від танцю Вікторії і сказав їй: «Мені подобається твоє бажання йти вперед. Я хочу, щоб люди почули тебе і пишалися прикладом. Хочу стоячи вручити тобі квиток ». «Я віддала цьому всю душу», – зізналася танцівниця, притискаючи квиток до себе.

Що так зворушило суддю в танці Вікторії, дізнайтеся тут: