Костянтин Томільченко станцював на кастингу разом з учасником

Танцюють всі 9

Євген Воронін – тренер з Kangoo jumps, нового виду фітнесу, який набирає обертів в Україні. Заняття відбуваються в черевиках на пружинах, за допомогою яких, як каже сам учасник, розробляються суглоби, а також підтягуються м’язи ніг, спини і сідниць. «Не хочу тебе засмучувати, але ми в роботі, ми навіть їх не розслабляємо ніколи», – посміявся Влад Яма. 

67

Євген знав, що судді часто випробовують на собі різні нововведення в танці та спорті, тому він запросив до себе Костянтина Томільченка. Суддя приміряв Kangoo jumps і навіть виконав з учасником кілька рухів в незвичайних черевиках. Костянтин дуже захопився процесом і навіть жартував: «Я скоро відкрию свою студію, так і стають тренерами».

Читайте також: Учасниця станцювала на пілоні разом із шестирічною донькою

Танець Євгенія не викликав у членів журі яскравих емоцій. Костянтин вирішив сказати учаснику правду: «Ти хлопець харизматичний і балакучий, але не все ідеально. Люб’язність за люб’язність: ти навчив мене парі рухів, і ми спробуємо тобі дати щось цікаве на хореографії».

Тетяна Денисова зізналася, що Kangoo jumps привабили її більше, ніж сам учасник. Хореографія, яку ставив Андрій Дикий, не вдалася хлопцю, і на цьому його участь у проекті закінчилася.

Нестандартний тандем учасника і судді дивіться в ВІДЕО: