Хлопець проміняв медовий місяць на танцювальний проект

Танцюють всі 9

Михайло Левоцький мріяв потрапити на шоу «Танцюють всі!», тому новина про початок кастингів повністю зруйнувала всі його плани. Всього за місяць до виступу хлопець одружився і збирався виїхати на відпочинок разом з молодою дружиною. «У нас був запланований медовий місяць, але тут з’явився проект. Ми вирішили, що такий шанс буває дуже рідко. Замість того, щоб відпочивати і загоряти, я готувався в залі. Я повинен довести своїй дівчинці, що вона не дарма мене сюди пустила», – поділився учасник.

oyi

Для свого номера він вибрав незвичайний реквізит – велике кільце, на якому учасник виконував різні рухи. Судді все чекали, поки Михайло покаже щось дійсно незвичайне і видовищне, але так і не дочекалися. Костянтин Томільченко зазначив, що танець хлопця був непереконливим, а Влад Яма дав хлопцеві шанс поборотися за можливість залишитися на проекті. «У нас залишилися сумніви, але я думаю, потенціал у вас є», – сказав Влад Яма, відправивши Мішу на вечірнє випробування.

Читайте також: Костянтин Томільченко станцював на кастингу разом з учасником

Запальна самба виявилася непоборним завданням для учасника. «Наприкінці я зірвався, але всередині був карнавал», – почули судді від Мишка. Тетяна Денисова не стала тягнути і відразу озвучила рішення: «Твоє виконання нас не влаштовує, але ми раді, що ти взяв участь».

Чому хлопцеві не вдалося пройти до Топ-100, дивіться тут: