Танцюрист накачав м’язи, щоб довести свою мужність суддям

Танцюють всі 9

Танцюрист накачав м’язи, щоб довести свою мужність суддям
Михайло Малахов став одним з багатьох танцюристів, для яких восьмий сезон – не перша спроба участі в шоу. Минулого разу хлопцеві не вистачило мужності, і агресивний «чоловічий» танець у його виконанні судді не оцінили.

gkl;

Міша прийшов знову, щоб довести, що він врахував всі зауваження членів журі. Для цього хлопець виконав велику роботу. «У мене за рік є досягнення. Крім тренажерного залу, я ще записався на секцію боксу. Я хочу показати мужність на сцені », – налаштувався хлопець перед виходом до суддів. Учасник зізнався, що набрав 9 кілограмів через те, що багато часу проводив, виконуючи силові вправи.

Читайте також: Учасник підкорив суддів характерним танцем в образі гусака

Судді залишилися не в захваті від нового вигляду учасника, хоч і відзначили його спробу їх здивувати. «Він набрав вагу, тепер він йому заважає», – зазначив Костянтин Томільченко. Влад Яма погодився з колегою і сказав учаснику: «Джайв для мене – це атака. М’язи тобі заважають – це видно з боку. Давай подивимося на твої чоловічі вчинки ».

На вечірній хореографії хлопець намагався запам’ятати і відтворити чуттєву парну хореографію, але у нього це не вийшло. Засмучений і пригнічений, Міша закінчив свою участь у проекті.

Чи справедливо учасника не пропустили далі, дивіться у ВІДЕО: