Дівчина, що слабо чує, здивувала суддів музичним виконанням танцю

Танцюють всі 9

маленькій  танцівниці було всього три роки, вона захворіла на запалення легенів. Виліковна і, здавалося б, не надто серйозна хвороба істотно змінила життя малятка назавжди. «Лікарі прописали антибіотик, і він не підійшов. Зараз я практично не чую, ловлю якісь звуки, і це невиліковно. Я не шукаю допомоги і буду працювати нарівні з усіма», – розповіла дівчина.

ttt

Для свого виступу Діана вибрала образ амазонки, дівчини-воїна, який був їй близький. Учасниця все життя боролася з байдужістю оточуючих і власними проблемами. Після східного танцю з елементами єдиноборств першим слово взяв Костянтин Томільченко. Він подякував танцівниці за оригінальність і сказав, що його це підкупило.

Читайте також: Тетяна Денисова провчила самовпевненого танцюриста

Влад Яма розділив думку колеги: «Ви вмієте танцювати, це було музично, і ми не маємо права відправити вас додому». Тетяна Денисова зазначила, що на кастинги приходять дівчата з тим же войовничим образом і гарною технікою, але в них немає вогню. «У вас вогню предостатньо. За нього та оригінальність ми візьмемо вас до сотні», – резюмувала суддя.

Войовничий танець сильної дівчини дивіться в ВІДЕО: