Учасник повернувся на проект відразу після армії

Танцюють всі 9

У Києві пройшов останній кастинг шоу «Танцюють всі!», який дав шанс стати частиною танцювального світу багатьом учасникам. На сцену повернувся Станіслав Турмович – старожил проекту. Він прийшов, щоб дійти до ТОП-20 і навіть далі, адже він був за крок до цього два рази. «Було дуже боляче. Я пішов до армії, але планував приїхати. Мама розповідала мені, як там хлопці та дівчата у ТОП-20. Моя мета – мінімум двадцятка », – поділився хлопець.

ytty

«Нам такі хлопці потрібні, я вірю, що тебе армія по-чоловічому загартувала», – сказав перед виступом танцівника Костянтин Томільченко. Судді чекали фірмових фішок бі-боя і дочекалися їх. Особливо відзначив стиль Стаса Турмовіча Влад Яма, який теж вболівав за хлопця і хотів, щоб той пройшов далі. «Відчувається, що ти скучив за нашою сценою», – посміхнулася Тетяна Денисова.

Читайте також: Чим закінчився останній кастинг «Танцюють всі!-8»

Хоч номер учасника сподобався суддям, але Стас почув їхні зауваження. «Ти став повільнішим і важчим», – сказав йому Влад, і судді почали сумніватися, чи встигне хлопець виправитися до сотні. Стас пообіцяв, що він зробить все, що він нього буде потрібно, щоб бути в ТОП-100. Учасник домігся свого і отримав квиток, чому шалено зрадів.

Яскравий виступ відчайдушного танцюриста дивіться в ВІДЕО: