Зірка українських кліпів повернулася, щоб потрапити до двадцятки

Танцюють всі 9

Вікторія Сидельникова вже приходила в танцювальне шоу і навіть потрапила в сотню кращих танцюристів України. Тоді бальна хореографія від Влада Ями не піддалася дівчині, і вона закінчила свою участь у проекті. Танцівниця повернулася більш впевненою в собі, щоб пройти цей шлях до кінця. «Завдяки вам життя кардинально змінилося. Я знялася в серіалі і багатьох кліпах, почали надходити різні пропозиції», – похвалилася своїм кар’єрним зростанням Віка.

 

llllj

 

«Дуже хочеться відчути, як це, у двадцятці», – відповіла танцівниця суддям на їх питання, навіщо вона прийшла знову на «Танцюють всі!». Виступ дівчини був таким самим енергійним і повним драйву, як і минулого разу, але у суддів це викликало негативні враження. «Було багато надмірних емоцій. Нам не вистачило суті. У тебе буде ще один шанс – ввечері », – оголосила результат роздумів членів журі Тетяна Денисова.

Читайте також: Дівчина, що слабо чує, здивувала суддів музичним виконанням танцю

Після вечірньої хореографії, яку показував Андрій Дикий, учасниця вийшла, щоб почути вердикт суддів. «Ти нам потрібна», – сказав Влад Яма, тримаючи квиток до сотні для Вікторії. Дівчина з радістю прийняла свій приз.