Тетяна Денисова була шокована танцем 12-річної дівчинки

Танцюють всі 9

Софія Пікалова займається балетом і живе у своєму маленькому світі. Її мама розповіла, що дочка ніколи не грала ляльками і була незвичайною дитиною. Все, що вона любить і хоче робити в житті – це танцювати. «Мене запитують, чи знаю я такий мультик або іграшку, а я не можу відповісти, нічого такого не знаю. Не буває такого, що я гуляю на вулиці, мені більше подобається працювати в залі», – ділиться учасниця своїми переживаннями.

555uu

Для виступу дівчинка вибрала номер про час і про те, як часто його не вистачає. «Непроста тема для юної дівчини, але ми побачили, що танцюрист, який мислить, твоє тіло розумне. Нам сподобалося», – сказала Тетяна Денисова Соні.

Читайте також: Суддя назвав учасника дівчиною в чоловічому тілі, що співає

«Ми всі відзначили, що в тобі є загадка і інтрига, а таких просто ми не відпустимо», – висловив свою думку Влад Яма. Він вручив юної танцівниці квиток в сотню, якому дівчинка була дуже рада. Вона подякувала суддям і з посмішкою побігла за заслуженою винагородою. «Я отетеріла, м’яко кажучи. Це доросла душа в маленькому тілі», – поділилася Тетяна Денисова після того, як дівчинка пішла зі сцени.

Чим Тетяну Денисову і решту суддів так здивував танець дівчинки, дізнайтеся тут: