Учениця одного з учасників сотні танцювала за себе і вчителя

Танцюють всі 9

Не встигли судді відібрати учасників до сотні, як на сцену стали приходити учні кращих танцюристів восьмого сезону. Однією з таких учениць стала Еліна Антонова, яка тренується з учасником топ-100 Олегом Ковбасюком. «Я побачила на першому кастингу Олега. Мені сподобалося, і ми йому подзвонили», – розповіла Еліна про своє перше враження про танцюриста.

tyui

Олег, у свою чергу сказав, що його учениця дуже талановита і чимось схожа на нього. Він прийшов повболівати за дівчинку і навіть запевнив суддів, що вона гідно виступить. Влад Яма не затримався з відповіддю: «Якщо вона танцює погано, то ми у тебе забираємо квиток». Маленька танцівниця не на жарт злякалася, адже тепер їй довелося працювати за двох.

Читайте також: Тетяна Денисова була шокована танцем 12-річної дівчинки

«З тим, що хотів від тебе хореограф, ми думаємо, ти впоралася. Хотілося б, щоб ти розвивала свою пластику в танці»- зазначили судді, коли Еліна закінчила танцювати. Їм не сподобалося, що в постановці було багато гімнастичних елементів і мало танцю. Члени журі запросили учасницю на вечірню хореографію.

Читайте також: Суддя назвав учасника дівчиною в чоловічому тілі, що співає

Після запального джайву Тетяна Денисова сказала Еліні: «Ти велика молодець, що прийшла на випробування і стійко його пройшла. Наступний тур – це сотня, де треба буде іноді не спати ночами». Дівчинка відповіла, що вона звикла до такого режиму, тому заслужено отримала свій квиток у сотню.

Боротьбу 10-річної Еліни за місце на проекті дивіться тут: