На сцену вийде дівчина, якій судді не давали квиток до сотні

Танцюють всі 9

Сотня кращих танцюристів 8-го сезону шоу «Танцюють всі!» визначена, і першим же випробуванням для них стане хореографія від суддів проекту! Тетяна Денисова приготувала чуттєву постановку для дівчат, а Влад Яма випробує бальним танцем хлопців. Хто з учасників впорається з нелегким завданням?

dddd

Протистояння дітей і дорослих зайде надто далеко, і більш досвідчені танцівники захочуть вижити маленьких учасників із шоу. Що зроблять танцюристи, і у що виллється ця боротьба?

На сцену танцювального шоу прийде дівчина, якій судді не давали квиток до сотні. Члени журі визнають це нахабством і неправильним рішенням з боку учасниці. Чи зможе вона хитрістю пробратися до ТОП-100?

Читайте також: Влад Яма розповів, чому запросив своїх учениць на проект

Костянтин Томільченко здивує учасників складною музичною постановкою під акомпанемент оркестру. Ритм і мелодія будуть швидко змінюватися, а танцюристам необхідно буде підлаштуватися і не втратити в хореографії жодного руху. Складне завдання виявиться не під силу багатьом хлопцям і дівчатам, що дуже розсердить суворого суддю.

Які ще труднощі належить пройти учасникам в перший день випробувань у сотні, дізнайтеся вже сьогодні, у п’ятницю, о 20:00, на СТБ!