Судді назвали танець в образі змії одним із кращих у випробуванні

Танцюють всі 9

На сцені учасники показали багато різних образів. Серед них були коні, павуки, білки, восьминоги і багато інших тварин. Роман Невінчаний був останнім, хто виходив до суддів для демонстрації свого таланту. Він докладав усіх зусиль, щоб повною мірою вжитися в свій образ. «Я постараюся виступити краще, ніж інші», – сказав хлопець перед виходом на сцену.

ooo

Судді з перших секунд зрозуміли, кого зображує на сцені учасник. Вони відзначили, що у хлопця вийшло добре зобразити свого звіра в, здавалося б, невідповідній для образу бальній хореографії.

Читайте також: Судді розсердилися на танцюристів сотні через бездарні виступи

Костянтин Томільченко запитав учасника, який стосунок змія має до його внутрішнього світу, і Роман відповів: «Я раніше був дуже заздрісним і злим. Я в кінці це показав, скинувши з себе шкуру». Суддя вирішив висловити свою думку з приводу танцю учасника: «Я вважаю, що це одне з кращих соло сьогодні. Удвічі приємніше, що людина змогла знайти образ, втілити його і провести аналогію зі своєю автобіографією. Рома, ти сьогодні дуже високо підняв свою планку. Найважче буде на ній втриматися».

Чи справедливо соло Романа назвали одним із кращих, дізнайтеся тут: