Судді розсердилися на танцюристів сотні через бездарні виступи

Танцюють всі 9

Першим випробуванням для сотні кращих танцюристів України в шоу «Танцюють всі!» стало завдання від Костянтина Томільченка. Суддя озвучив, що учасникам потрібно зобразити в танці тварину. Вибір звіра, комахи або птиці не повинен бути випадковим, а навпаки – усвідомленим. Танцюристи мають асоціювати себе з обраним чином. На підготовку хореографії, костюма і гриму суддя виділив всього півгодини.

eee

Вибір тварин став настільки очевидним, що судді вгадували наперед, кого покажуть учасники на сцені. «У тілі нічого не відбувалося, близьке до характеру», – раз за разом говорили вони танцівникам. «Мавп і кішок разом вже 30, тобто майже кожен четвертий. Понабирали нездар», – жахалися судді тому, наскільки неоригінальними були хлопці та дівчата.

Читайте також: Влад Яма розповів, чому запросив своїх учениць на проект

Костянтин Томільченко не витримав такого повороту подій і вирішив поговорити з учасниками начистоту. «Ви, напевно, не зрозуміли, куди ви приїхали. Ви розумієте міру відповідальності? Я недарма сказав, що це дуже важливе випробування, але ви це пропустили повз вуха. Дуже важливо, щоб тварина асоціювалося з вашим внутрішнім світом. Ваш внутрішній світ – це мавпа. Насправді це лякає. Розгойдування було до, а зараз – голови геть», – пригрозив танцюристам суддя.

Чому недбалість танцюристів так розлютила суддів, дивіться тут: