Учениця Влада Ями здивувала суддів вибором танцю в соло за життя

Танцюють всі 9

Соломія Ткачевська приїхала на кастинг на запрошення свого вчителя, Влада Ями. Вона займається в його танцювальній школі і найбільше на світі боїться підвести або розчарувати свого кумира, на якого прагне бути схожою.

rru3

В останній хореографії тижня, яку показували Володимир Раков і Катерина Білявська, сталося те, чого так побоювалася дівчинка: вона розчарувала Влада, погано виконавши завдання Дмитра Танковича. Танцівницю відправили на соло за життя, де їй потрібно було довести те, що вона може боротися і перемагати. Для свого виступу учасниця підготувала незвичайний і заводний танець, який вразив членів журі.

Читайте також: Всього одна пара із сотні повторила оригінальний танець хореографів

«Я вам казав, що вона скажена», – радів Влад Яма через перевтілення Соломії. Судді розділили думку Влада, відзначаючи між собою, що дівчинка універсальна і дуже емоційна. «Мені подобається зміна її емоцій», – ділився враженнями з колегами Костянтин Томільченко. Члени журі недовго думали, перш ніж дати танцівниці свою відповідь. Соломія отримала три «так» від суддів і задоволена втекла з сцени вболівати за своїх друзів.

Що ще сказали судді про танець дівчинки, дивись тут: