Всього одна пара із сотні повторила оригінальний танець хореографів

Танцюють всі 9

Одним з найскладніших завдань перших днів сотні стало випробування від Дмитра Танковича. «Ми хочемо вас попросити розсмішити членів журі», – сказав ведучий танцювального шоу. Він запросив на сцену переможця шостого сезону шоу «Танцюють всі!» Володимира Ракова і учасницю третього сезону Катерину Білявську.

e56

Вони показали швидку і насичену підтримками хореографію, від якої учасники цього сезону взялися за голову. Складність полягала в тому, що учасникам потрібно було повторити танець через 2 години, побачивши його всього один раз.

Читайте також: Танцюристів відправили на соло за життя через їхні амбіції

Завдання здалося Дмитро Танкович занадто простим, і він додав ще одну умову – використання різноманітного обов’язкового реквізиту під час танцю. Комусь із учасників дісталася поліцейська кашкет, іншим – скакалка, третім – шабля і багато іншого. Ані Коростельової і Іллі Мірошниченко дістався батіг, що спантеличило танцюристів: «Хочеться, щоб це було без вульгарності».

Читайте також: Учасниця звинуватила суддів у тому, що вони більше люблять дітей

Хореографія вдалася учасникам на всі 100 відсотків. Судді були задоволені виконаною роботою пари. «У мене тільки одне питання: що ви робили в холі такого надприродного, щоб показати найсильніший виступ сьогодні? Можу побажати виступати далі на такому ж рівні. Пара склалася. Ми у вашому виконанні нарешті дізналися оригінальну хореографію. Ви молодці», – сказав танцюристам Влад Яма.

Яскравий виступ Ані та Іллі дивіться тут: