Учасник з Італії припинив участь у проекті через травму

Танцюють всі 9

Друг переможця минулого сезону шоу «Танцюють всі!» Даніеля Сібіллі не зміг продовжити боротьбу за місце в двадцятці. На його виступ чекали багато глядачів, і новина про серйозну травму свого фаворита засмутила багатьох шанувальників яскравого танцівника.

rtyrtya

Джузеппе Міньйоне вийшов до суддів після хореографії Костянтина Томільченка, спираючись на палиці-милиці, оскільки не міг наступати на хвору ногу. «Мені дуже хотілося станцювати цю хореографію. Навіть не знаю, як це сталося, але у мене розрив зв’язок», – розповів хлопець.

Читайте також: Костянтин Томільченко жорстко розкритикував поведінку учасниці

Джузеппе пройшов три дні випробувань в сотні, весь день він намагався встати, але через сильний біль не міг. Він до останнього моменту сподівався, що все-таки виконає хореографію судді. Лікарі оглянули його, думаючи, що хлопець просто сильно забився, але визначили, що пошкодження набагато серйозніше, ніж всі припускали.

Читайте також: Танець пробудив у парі романтичні почуття

На жаль, танцюрист змушений покинути проект. Судді підтримали Джузеппе і сказали йому на прощання: «Нам дуже шкода. Ти унікальний. Видужуй. Ми буде чекати натебе наступного року. Бережи себе».

Як судді і учасники прощалися з танцюристом, дивіться тут: