Тетяна Денисова розплакалася через танець учасниці

Танцюють всі 9

Тетяна Вицуп ще на кастингу запам’яталася глядачам і членам журі глибиною виконання і своєю зворушливою історією. Дівчина пережила важкий період у житті і поділилася своєю історією з суддями. Учасниця шукає формулу щастя і намагається жити далі, незважаючи ні на що.

eey575

Протягом усіх випробувань сотні Таня не втратила цю чуттєвість, і вибрала хореографію, образ і музику для фінального соло, які не менше чіпляють душу. «На цьому проекті я трошки більше повірила в себе. Я зрозуміла, що все можливо», – розповіла танцівниця перед виходом на сцену.

Читайте також: Тимофій Пендик розповів у фінальному соло про найпотаємніше

Таня Вицуп танцювала не під звичайну пісню або мелодію, а під речетатів-вірш, що додало її виконанню додаткову ноту драматизму. Дівчина настільки вжилася в образ і відчула танець, що наприкінці хореографії не змогла стримати сліз. Разом з учасницею плакала і суддя проекту, Тетяна Денисова. Хореограф повірила Тетяні і пережила її історію на сцені разом із нею. «Неймовірні п’ять днів. Спасибі за такі випробування. Це загартовує нашу душу», – поділилася Таня за лаштунками, змахуючи сльози.

Що так зворушило Тетяну Денисову, дізнайтеся в ВІДЕО: