Тимофій Пендик розповів у фінальному соло про найпотаємніше

Танцюють всі 9

Учасник в останній момент вирішив змінити все у своєму соло: музику, хореографію і образ. У деякий момент Тіма відчув, що цей танець – не те, що він хоче висловити на сцені і чим поділитися з суддями. «Я не захотів його танцювати. Був період у моєму житті, коли мені було дуже добре з людиною, але довелося розлучитися. Перший раз в житті я настільки глибоко відкрився людині», – поділився хлопець.

ututw

Тимофій зізнався, що в цей складний для нього період у нього були проблеми з алкоголем, він закрився в собі і не хотів нічого, навіть виходити на вулицю і спілкуватися з людьми. Саме про цей час він вирішив розповісти членам журі, щоб відкрити свою душу і показати себе справжнього, без масок та ігри.

Читайте також: Учасник з Італії припинив участь у проекті через травму

«Він нам розповідає свою історію. Я на кожному слові плачу», – говорила Тетяна Денисова під час зворушливого соло танцюриста. Судді зрозуміли, що Тіма танцює про себе, показуючи свої справжні емоції. Вона запитала учасника, про що він танцював і навіщо йому потрібен проект «Танцюють всі!». Тимофій відповів: «Це була частина мого життя. Мені дуже цікавий цей проект. Я спостерігав за людьми, які були тут, коли сам ще не танцював і навіть не думав про це». Танець учасника сподобався суддям, і Тимофій став частиною ТОП-20 восьмого сезону.

Зворушливу історію учасника в танці дивіться тут: