Двадцятку учасників чекають танці під водою

Танцюють всі 9

20 найсильніших танцюристів поставлять містичний танець на березі нічного озера. Крім того, їм належить станцювати чарльстон на обертається платформі і вперше в історії шоу виконати танець … під водою!

rtyre

Несподіваним випробуванням для танцюристів стане постановка одного з кращих хореографів у світі в стилі «чарльстон» Ксенії Пархатської. Дівчина, знайома українським глядачам за шоу «Танцюють всі!» та «Україна має талант» дала майстер-клас нинішнім учасникам проекту. Швидку хореографію пари виконували … на платформі, що обертається, під музику, що весь час прискорюється. За словами Ксенії, спочатку в учасників був шок, і впоралися з випробуванням тільки кращі танцюристи!

Читайте також: Тетяна Денисова розплакалася через танець учасниці

Більше за те, цього року учасникам в прямому сенсі слова довелося пройти випробування і вогнем, і водою. Одним з випробувань для двадцятки стане танець на пілоні, який ускладнений тим, що здавати хореографію учасникам доведеться під водою. Пілони встановлені в одному з київських басейнів на глибині 4-х метрів, і для половини учасників, які навіть не вміють плавати, це стало найскладнішим випробуванням. І якщо танцюристам потрібно було перебувати під водою всього пару хвилин, то оператори шоу перебували там по 5 годин.

Ви повинні це побачити! Не пропустіть захопливі випробування двадцятки, що межують з безумством, вже сьогодні, 6 листопада, о 20:00 на СТБ!