Тетяна Денисова в останній момент замінила танцюриста в дуеті

Танцюють всі 9

Кожен хореограф і суддя проекту повинен був поставити три танці для учасників Топ-20: груповий, дуетний і сольний. Від команди Костянтина Томільченко дует танцювали Станіслав Турмович і Тетяна Огурцова, від Влада Ями – Стефанія Мфуну і Дмитро Позовний, від Тетяни Денисової – Тимофій Пендик і Марина Мазепа.

64ц

Спочатку хореограф зробила ставку на свого фаворита, балетного танцівника Віктора Томашек, але у нього не заладилася робота з партнеркою. «Руху за технікою ми робимо, але немає взаємин», – нарікав Вітя. Марина зізналася, що щось у них не виходило, і їй було дуже незручно перед Тетяною. Сама суддя теж це помітила, сказавши: «У них сталася несумісність», – після чого замінила Віктора на Тимофія.

Читайте також: Учасники самі вибрали, хто із суддів буде їх тренувати

«Я зрадів, чого гріха таїти, адже кожен приїхав сюди за перемогою», – поділився Пендик. Коли вони з Мариною Мазепою стали в пару, у танцівників закипіла робота, хоч часу для відпрацювання номера залишалося дуже мало. Суддя не пошкодувала про своє рішення, зазначивши, як змінилася поведінка партнерки в танцювальному залі. «Ми спробували, і Марина розцвіла», – раділа Тетяна Денисова.

Таємничий дуетний танець, який поставила Тетяна Денисова, дивіться тут: