Команда «POKEMONY» мало не побилася з суперниками по двадцятці

Танцюють всі 9

Учасники групи «POKEMONY» отримали реквізит – ласти, 6 годин для підготовки групового номеру, а тренуватися їм випало на оборі. У команді брали участь Еля Антонова, Віктор Томашек, Володимир Галенко, Марина Мазепа, Дмитро Позовний, Роман Невінчаний і Дар’я Коваль.

333

Учасники соромилися і не знали, де збиратимуть гроші для аукціону. Вони ходили в метро, ​​переходи, торгові центри та інші місця, де було велике скупчення людей. Хлопцям і дівчатам відверто не щастило, і люди дуже неохоче сприяли розвитку таланту грошима, а в одному з підземних переходів вони зіткнулися з командою-суперниками. «Ми там мало не побилися», – поділився Рома про неприємну зустріч.

Читайте також: Влад Яма засмутився через голосування своїх підопічних

Коли танцюристи прибули на місце репетицій, їх шоку не було меж. Вся площа двору була в бруді і екскрементах тварин. Абияк учасники взяли себе в руки, але танець не складався, адже учасники лаялися і тягнули ковдру на себе. «Це як мінімум номінація, саморобка якась», – засмутився Віктор.

Незважаючи на складний елемент костюма – ласти, їх танець вийшов хоч і простим, але колоритним. «Атмосфера є, і це весело», – сказала про номер танцюристів Тетяна Денисова. Учасники зайняли друге місце серед трьох груп, і їм довелося голосувати за тих танцюристів, хто підвів команду.

Читайте також: Тетяна Огурцова покинула проект, отримавши струс мозку

«Покемони» змовилися, і кожен почав голосувати проти себе, але уникнути номінації хлопцям та дівчатам не вдалося. У Марини Мазепи ще з минулого тижня діяв імунітет, і вона не могла проголосувати проти себе. Танцівники кинули жереб, і танцювати за життя довелося капітану – Вові Галенку.

Веселий танець команди «POKEMONY» дивіться в ВІДЕО: