Учасник вдарив Влада Яму під час танцю

Танцюють всі 9

Одним з випробувань третього дня для ТОП-20 стала хореографія від судді проекту Влада Ями. Хореограф станцював аргентинське танго разом з фіналісткою шоу «Танцюють всі! -3» Оленою Пуль, а учасники восьмого сезону повинні були в точності повторити всі рухи, манеру і характер танцю.

ке33

Тимофій Пендик репетирував підтримку разом зі своєю партнеркою, Мариною Мазепою, і дівчина зачепила каблуком голову судді. Судячи з усього, удар був достатньої сили, адже хореограф припинив майстер-клас на невизначений час.

Читайте також: Команда «POKEMONY» мало не побилася з суперниками по двадцятці

Танцюрист зізнався, що напередодні він випивав, і на репетиції теж був «під шофе». Учасники переживали, чи зможуть вони танцювати разом з Тімою, так як він ледве стояв на ногах. Можливо, алкоголь, а також неуважність Тіми вплинули на його дії під час танго. «У той момент, коли ми крутилися, зачепили його. Я відразу вибачився перед ним. Не очікував, що так вийде », – виправдовувався Тимофій після прикрого випадку. «Просто так це не закінчиться – це 100%», – прокоментувала ситуацію учасниця двадцятки Христина.

Читайте також: Команда «FISH CREW» поставила кращий танець за 2 години на звалищі

Після показу танцю Влад Яма висловив Тимофію, що йому було неприємно поведінку танцюриста, а учасник пообіцяв судді виправитися: «Я визнаю свою провину, такого більше не повториться». На цьому небажаний інцидент був вичерпаний.

Майстер-клас від Влада Ями дивіться в ВІДЕО: