Бахтіяр несподівано поцілував партнерку під час танго

Танцюють всі 9

Після майстер-класу від Влада Ями ніхто з танцюристів ТОП-20 не знав, що чекає на них на сцені. Просто вийти і показати хореографію було б занадто простим завданням, і судді придумали, як ускладнити випробування. Кожній парі потрібно було всього за 3 хвилини придумати собі образи, виходячи з того, що було перед ними на сцені. «Зараз вам потрібно буде станцювати не просто рухи, а повноцінний танець зі своїм сюжетом», – попередив танцюристів Влад.

66d

Бахтіяру і Стефанії дісталися пістолет, сміттєвий бак, вуличний ліхтар, чорна маска, сигарети – все наштовхувало на думку, що образами стануть грабіжник-маніяк і дівчина легкої поведінки. Принаймні, така ідея прийшла в голову танцюристу, а учасниця піддалася натиску хлопця.
«Я почав робити якісь рухи, але розумів, що вони були смішні. Я зрозумів, що треба щось робити», – розхвилювався Бахтіяр.Він почав діяти рішуче і додав пікантності в танець зі Стефанією.

Читайте також: Учасник вдарив Влада Яму під час танцю

Окрім відвертої хореографії, Бахтіяр показав свій темперамент і поцілував партнерку. Вона була в шоці від поведінки хлопця і зовсім розгубилася. «Він вискочив і напав на мене. Бахтіяр негарно вчинив. Я верещала там, як скажена. Слава Богу, що музика закінчилася. Я думала, він скромний хлопець», – поділилася Стефанія. «Хотіли сексу – тримайте», – посміялися судді, побачивши несподівану розв’язку номера.

Відвертий танець пари дивіться в ВІДЕО: