Вибула учасниця зізналася, що втомилася і видихлася

Танцюють всі 9

Кожен танцюрист, якому довелося танцювати за своє життя на проекті, вибирав улюбленого мультиплікаційного персонажа, образ якого він втілював на сцені. Олена Подольська вирішила зобразити героїню знайомого всім мультфільму – Пеппі Довга панчоха.

e53

«Крута тема, але от якщо б вона музику більш сильну вибрала …», – говорила про танець учасниці Еля. Ніхто з двадцятки не зрозумів, навіщо танцівниця вибрала образ, який не підходив їй за характером. Вова не повірив емоціям танцівниці на сцені і припустив, що і вона сама не усвідомлювала, що танцює. Костянтин Томільченко взагалі не зрозумів, навіщо Лена віддала перевагу цьому персонажу. Сама дівчина після свого соло зізналася, що хотіла показати зовсім не те, що в підсумку вийшло.

Читайте також: Бальний танцюрист вразив суддів крампом з елементами брейка

Найслабкішими учасницями цього тижня стали Стефанія і Олена, і судді повинні були залишити тільки одну дівчину в проекті. Порадившись і зваживши всі «за» і «проти», члени журі відправили додому Лену Подольську. «Я, напевно, реально видихлася. Я не знала, що тут буде так складно. Йде жорстка боротьба з самого початку», – розповіла учасниця за лаштунками.

Останній танець Олени на проекті дивіться тут: