Команда «Авангард» обійшла суперників завдяки спокою

Танцюють всі 9

Наступним випробуванням, яке належало пройти ТОП-18 кращим танцюристам, стала хореографія на Співочому полі. Переможці минулого конкурсу (Ільдар и Марина) вибрали собі команди, з якими продовжили боротьбу за місця в шоу.

IMG_0452

Група під керівництвом Ільдара отримала назву «Авангард», а колектив, який взяла в свої руки Марина – «Вінегрет». Капітани повинні були поставити два групових і один сольний танець разом з учасниками клубу «Життєлюб» – пенсіонерами, які шалено люблять танцювати і веселитися.

Читайте також: Судді віддали перемогу таємничому Скорпіону

У команді «Вінегрет» панував хаос, раз у раз виникали сварки, а літні учасники практично не знали відпочинку, вибившись із сил. Колектив «Авангард» вибрав іншу тактику, оточивши своїх гостей турботою і повагою. За підсумками голосування глядачів-пенсіонерів виграла команда «Авангард». Голоси розподілилися так: 60 проти 37. «Ми просто шаленіємо від них. Вони життєрадісні, в них грає молодість», – сказали про команду Ільдара найстарші гості проекту. «Ми не очікували такого розриву за балами між командами, але ми дійсно заслужили перемогу, бо в нас не було метушні і сварок, і все було злагоджено», – зазначили танцюристи з команди переможців.

Як команда відреагувала на перемогу, дивіться тут: