Стефанія Мфуну розплакалася після свого соло за життя

Танцюють всі 9

Перед оголошенням свого рішення судді зробили акцент на тому, що пропустять далі тільки тих учасників, які більше за всіх показали бажання залишитися на проекті. Стефанія Мфуну боялася за своє життя в шоу, адже вона вклала в танець частину душі. Її хореографія вийшла дуже чуттєвою. «Я розридалася. Це був крик душі на грані. Я сподіваюся, судді його почули», – переживала дівчина після свого соло.

44fg

Учасниця вже була в номінації, і тоді члени журі дали їй шанс боротися далі. На цей раз танцівниці не пощастило, і вона покинула проект. Влад Яма подякував Стефанії і Христині: «Дякую вам величезне за роботу. Ви були прекрасними відьмами на сцені і душевними в житті. За цей контраст я вас обожнюю».

Читайте також: Тетяна Денисова не на жарт злякалася за безпеку учасника

Дівчина важко переживала те, що вона йде, і не розуміла, що робити після проекту. «Я не знаю, як завтра прокинуся вдома. Буду сумувати за кожним днем. Це так класно було: багато знайомств, робота в командах, різні випробування. Це була мрія, яку я вважала недосяжною, але вона справдилася», – зізналася Стефанія, змахуючи сльози.

Зворушливий танець Стефанії Мфуну дивіться в ВІДЕО: