Вибулий учасник був радий, що танцював на головній сцені країни

Танцюють всі 9

Соло за життя після четвертого етапу випробувань двадцятки стало найбільш екстремальним за всю історію сезону. Учасники не повірили своїм очам, коли побачили величезний автомобіль зі сценою. Танцюристам дали волю у виборі музики і хореографії, але ніхто з них не уявляв, де їм доведеться танцювати. Без страховки і права на помилку, номінанти виходили на імпровізовану сцену і виконували свій танець максимально акуратно. Машина ж у цей час рухалася з великою швидкістю.

446

Хореографія Влада Хрістюхі, одного з номінантів, спочатку викликала сміх суддів, але потім вони зрозуміли задумку танцівника. Хлопець вибрав для соло свій улюблений стиль контемп і розкрив у танці всі свої емоції. «Я був собою задоволений на 100 %. Думаю, я дійду до десятки», – був упевнений учасник. Проте цьому не судилося збутися. З трьох хлопців-номінантів – Вови, Влада і Бахтіяра, судді залишили тільки Вову, відправивши двох інших хлопців додому. Влад не показав розчарування і побажав перемоги своїй подрузі Марині.

Читайте також: Команда «Авангард» обійшла суперників завдяки спокою

«У мене все круто. Кожен мріє станцювати на найголовнішій сцені країни. Я тут станцював. Я буду сумувати, тут багато крутих хлопців та дівчат», – поділився він.

Останній танець Влада Христюхи в ТОП-18 дивіться тут: